המלצות ההורים

גן קאסה דה במביני - מונטסורי כפר סבא

יול 20, 2020 | מאת רלי

הגן של רלי הוא מקום עוטף, מחבק ומפתח. הבת שלנו לומדת ביולוגיה, עושה יוגה, לומדת אנגלית, מוזיקה ובעיקר נהנית מאווירה חיובית ומכילה. מה שמייחד את הגן הוא הגישה של הגננות לילדים. גישה שנותנת מענה לצרכי הילד בראש ובראשונה , שזה הכי משמעותי לנו כהורים. בנוסף, רלי הגננת היא אדם מלא באהבה ויצירתיות אין סופית והיא נותנת את כל כולה לילדים. אנחנו מרגישים ברי מזל שמצאנו את רלי והגן שלה, ושהבת שלנו זוכה לגדול בגן שמבין, מכבד ומעודד אותה לבחור במה שנעים לה ולהתפתח בקצב שלה.

יול 20, 2020 | מאת רלי

במהלך השנתיים שהבן שלנו בילה בגן "קאסה דה במביני" הוא הפך מפעוט לילד בוגר שיודע להקשיב, לחקור ולהתנסות בסיטואציות חדשות. אנחנו ממליצים מאוד על הגן שמעורר את הסקרנות ומפתח את תחומי העניין האישיים של כל ילד וילדה. גן שהוא ממלכה בה יש מרחב לטפס על עצים, ללמוד כישורי חיים ומקום להיות בדיוק מי שאתה. הצוות הקשוב ויוצא הדופן עוטף את הילדים באהבה ומאפשר להם עצמאות ואמונה עצמית - כלים נהדים להמשך החיים הבוגרים!

יול 20, 2020 | מאת רלי

הגן מאפשר לבת שלנו להתקדם, ללמוד ולהתפתח בקצב שמתאים לה.אנחנו ממש רואים את השינוי וההתפתחות של בתנו במגוון תחומים מחודש לחודש. כמות ומגוון נושאי העשרה הנלמדים בגן היא מרשימה מאוד וכל פעם אנחנו מתרשמים מחדש מהידע שהיא מפגינה. רלי הגננת היא בעלת רעיונות מאוד מגניבים להרבה פעילויות כיפיות שמשלבות בתוכן אספקטים חינוכיים והילדים (וגם ההורים) ממש נהנים. ילדים בגיל הזה אוהבים משחקי דמיון והחצר (הענקית) של הגן עשירה בצעצועים, אביזרים ומתקנים שמאפשרים לילדים לתת דמיון ולהתפרע. אבא של שקד תשפ.

יאנ 19, 2017 | מאת רלי

המלצה
2517.jpg

יאנ 19, 2017 | מאת רלי

המלצה
2516.jpg

יאנ 19, 2017 | מאת רלי

המלצה
2515.jpg